Hysterektómia (odstránenie maternice) a iné väčšie laparoskopické, laparotomické či vaginálne gynekologické operácie

Cestou spolupráce so zmluvnými ústavnými zariadeniami poskytujeme takmer komplexnú operačnú starostlivosť v gynekológii (s výnimkou rozsiahlych výkonov pri pokročilých onkologických diagnózach). Bola Vám odporučená akákoľvek gynekologická operácia? Potrebujete sa zorientovať v danej problematike? Objednajte si vstupnú konzultáciu ešte dnes.

Objednať konzultáciu

 

Realizujeme široké spektrum gynekologických operácií prostredníctvom laparoskopického, laparotomického či vaginálneho prístupu. Počas konzultácie Vám umožníme získať prehľad v tejto problematike, poskytneme Vám informácie, ktoré ste doteraz nemali, priblížime Vám alternatívy postupu, navrhneme riešenia, ktoré sú pre Vás vhodné…


Prečo práve Vox Lauri?

Príjemné prostredie a osobný prístup

Komorné prostredie súkromnej kliniky

Nadštandardné služby

Prostredie „dýchajúce“ záujmom o každú našu pacientku a jej zdravie

Viac ako 20 rokov skúseností

Vďaka našim skúsenostiam môžeme poskytnúť tú najlepšie starostlivosť

Dostupnosť

Sme dostupní v časovo veľmi prijateľných termínoch nielen pre pacientky z Nitry ale aj zo širokého okolia

 

Adresa zariadenia: Nitra, Jarmočná 15

 

Zadajte Váš e-mail a získajte ZDARMA praktickú príručku, ktorá Vám vysvetlí, ako prebiehajú jednotlivé gynekologické výkony.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Čo hovoria naše spokojné pacientky?

Absolvovala som tu zákrok. Príjem prebehol pomerne rýchlo, bez zbytočného čakania. Príjemné prostredie, izba pekná s televízorom. Sestričky, personál ľudský, ochotný, starostlivý čo prispelo k príjemnej atmosfére môjho pobytu. Zákrok mi robil MUDr Bátovský ktorý je zároveň môj gynekológ takže som cítila úplnú istotu. Patrí mu moja vďaka za urgentné riešenie môjho zdravotného stavu. Celkovo som bola veľmi spokojná zariadenie vrelo odporúčam :)

Lucia

Príjemné prostredie, ďakujem celému zdravotnému personálu. Pán doktor Bátovský, sestričky, anesteziologička boli veľmi milí, ochotní, trpezliví a mali ľudský prístup. Môžem len odporučiť.

Eva

V roku 2019 som bola na klinike LAURIS na gynekologickom zákroku - konizácii. Oddelenie čisté a útulné. Profesionálny prístup doktora, všetko ochotne vysvetlil, sestričky milé a ochotné. Strávila som tam pár hodín a následne som bola prepustená domov bez akýchkoľvek komplikácií. Môžem len odporučiť.

Marianna

V septembri 2020 som na klinike Vox Lauri absolvovala jednodňový zákrok. Všetko prebehlo úplne v poriadku. Prostredie bolo príjemné a čisté, personál bol milý a ústretový. Pán doktor mi pred zákrokom všetko vysvetlil, po zákroku ma sestričky poučili a prepustili do domácej liečby. Túto kliniku odporúčam.

Natália
 

Kontaktujte nás a dohodnite si s nami konzultáciu.

MUDr. Vladimír Bátovský ................. 0907 746 889 Ing. Daniela Csádiová ................. 0902 803 969 ___________________________________________________ Odošlite formulár ešte dnes a získajte komplexné špecializované poradenstvo v oblasti gynekologickej operatívy.

  • Príjemné prostredie a osobný prístup
  • Nadštandardné služby
  • Viac ako 20 rokov skúseností

Kontaktujte nás

Položky označené * jsou povinné
súhlasím so spracovaním osobných údajov